ABOUT


Ola i Luiza. Luiza i Ola. Ileż to genialnych planów przewinęło się w ciągu czterech lat liceum plastycznego przez nasze głowy. Ile marek powstało nad kubkami latte na odtłuszczonym - i zakończyło swoje istnienie wraz z ostatnim łykiem. Aż wreszcie napisałyśmy matury, obroniłyśmy dyplomy, dostałyśmy się na studia i rozdzieliło nas 1600 km - a nasze wielkie plany doczekały się, w tych absurdalnych warunkach, zalążka realizacji. Starym zwyczajem wszelkie organizacyjne sprawy załatwiłyśmy podczas przydługich kaw w naszych ulubionych miejscach. I tak już pewnie zostanie - blog ten będzie nie tylko blogiem o modzie - będziemy Was tutaj oprowadzać po naszych miastach (Luiza po Londynie, Ola po Łodzi), mieszkaniach, kuchniach, wyjazdach, szkicownikach, wystawach i po wszystkim, co nasze. Pokażemy wam jak zrobić 'coś' z niczego i jak zmienić swoje stare ubrania nie do poznania.
Portal 'Urban Beings' działa od kwietnia 2012.

Luiza mieszka od 2 lat w Londynie, studiuje na Central Saint Martins. Wybrała specjalizację 'Fashion Design with Knit' ponieważ docenia możliwość stworzenia materiału od zera. Dni spędza więc na robieniu na drutach i zapełnianiu szkicowników. Chociaż od zawsze chciała wyjechać za granicę, czuje, że jej miejsce jest w Polsce. Uwielbia planować, chociaż nie zawsze ma wystarczająco determinacji żeby wszystkie plany wcielić w życie. Sama nie wie jaka do końca jest.
Ola studiuje i pomieszkuje w Łodzi. Wciąż szuka swojej drogi - rozdarta obecnie między ubiorem, biżuterią, a może jeszcze grafiką, ilustracją. Sama nie wie. Pociesza się faktem, że jeszcze na sto procent niczego wiedzieć nie musi.
find me on Instagram: sacredanimalNo comments: