13/10/2014

DIY Fendi fur keychain


& Other Stories bag and DIY fur keychain


Wracamy z projektami DIY! Na pierwszy rzut obowiązkowy dodatek na jesień - wielki futrzany brelok w stylu Fendi! Jedyne co potrzebujemy to futrzana kulka (lub kawałek futerka z którego uszyjemy kulkę), karabińczyk z breloka i dowolnej długości łańcuch (ja użyłam pojedyńczego ogniwa).
Łączymy kulkę z brelokiem za pomocą łańcucha, przypinamy do ulubionej torby i gotowe!

Futrzane kulki możecie kupić m.in. TU i TU


/ We are back with DIY projects! First tutorial is the 'must have' accessory for autumn - a large fur charm to put on your bag! What you'll need is a fur pom pom, a keychain and a short piece of chain. Attach the pom pom to the keychain with a piece of chain. Now just put it on your favourite bag!

L.2 comments:

thisplaceisheaven said...

bardzo lubię Twojego bloga, ale błagam nie zachęcaj ludzi do kupowania prawdziwych futer. Hodowla zwierzat futerkowych jest jak prowadzenie obozu koncentracyjnego, tylko zeby zaspokoić egoistyczne pragnienia ludzi.

URBAN BEINGS said...

brelok można wykonać ze sztucznego futra. Nikogo nie zachęcam, tylko przedstawiam swój pomysł. Jeśli użycie prawdziwego futra jest sprzeczne z opinią kogoś z was, to jak najbardziej zachęcam do użycia sztucznego futerka :)