25/08/2013

Sheer


top mango / skirt second hand / watch michael kors / bracelets gifts from Luiza and M. / ring engagement! / perfume stella mccartney "sheer"


Dwa miesiące wakacji trwały dla mnie tyle, co mrugnięcie powiek. Dawno, dawno temu pisałam, że przestawiam się na sielankowy tryb - przestawianie to jednak zostało odwołane, bo w sporą część lipca wgryzły się praktyki - w redakcji Glamour! - z których zadowolona jestem bardzo... Nawet jeśli w środku lata musiałam przebierać w stertach płaszczy, swetrów i futer ;)

A wczorajszą dziwną sobotę, bo trochę pomieszaną z niedzielą, spędziłam u Babci Parkowej, czyli Babci, co mieszka przy parku, w domu z ogrodem i różami, oczkiem w głowie Dziadka. Uwielbiam je zwłaszcza w tym miejscu przy starym murze i o zachodzie słońca. To trochę taki "Tajemniczy Ogród" z mojego dzieciństwa.

Mam dla Was jeszcze dużo zdjęć z Warszawy - zwiedzanej obrzydliwie głównie pod kątem gastronomicznym i z Krety, na której spędziłam zeszły tydzień. A oprócz tego pracuję ciężko nad nowymi projektami D.I.Y, mam nadzieję w najbliższej przyszłości coś Wam zaserwować!
Buziaki,Follow us on Facebook & Bloglovin

1 comment:

Arden said...

Loving this campaign like post! And loving your jewelry xx