19/11/2012

D.I.Y. fake fur muff

5 minutowa przeróbka. Jeśli również posiadacie futrzaną czapkę, która czeka na swój dobry dzień w szafie - możecie tak jak ja zrobić z niej miły, ciepły dodatek na zimowe spacery. Nie, żeby mufka miała być szerzej przeze mnie wykorzystana, niż ta futrzana czapka… Ale co tam! Przecież wszyscy uwielbiamy ładne, zupełnie nieprzydatne rzeczy, prawda?
This D.I.Y. will take you 5 minutes. I promise. If you also have a fake fur hat that lies in your wardrobe without perspectives - follow my tutorial to make it even less wearable - but how beautiful at the same time! By the way, let's admit that we all love things that are adorable and completely useless, don't we?


Musicie jedynie zszyć środek rozcięcia (tak aby można było swobodnie wkładać i wyciągać dłonie) i zrobić dwie dziury po bokach - przewleczcie przez nie odpowiednią długość łańcuszka i gotowe! Wszelkie ozdobniki pozostają już tylko Waszej wyobraźni.

All you have to do is to sew your hat a bit and make two holes on the sides - then thread the chain through them, and our muff is ready! All decorative elements are up to your imagination!


Urban Beings D.I.Y. hand muffFollow us on Facebook & Bloglovin

10 comments:

Eva said...

już sama nie wiem, czy po raz kolejny pisać, że jak zwykle świetnie, czy nie... bo przecież ile można... no ale - jak zwykle świetnie i już :)

xx
e-passhion.blogspot.com

Rasz said...

coz wiecej kolejny genialny pomysl:)

Anonymous said...

this is great! and YOU LOOK BEAUTIFUL! kisses!

ChatterBlossom said...

This is such a fun idea!
-Jamie
http://chatterblossom.blogspot.com/

Anna Pe said...

swietny pomysl!
pozdrawiam :)

Dominika said...

lubię wasze DIY

Anonymous said...

looks cool, love the pictures!

Dianne Tho said...

wow, i always wanted one of these. so i loved this diy

Anonymous said...

this is so clever! and looks great! love your blog!

Anonymous said...

Wyglada super!