23/06/2012

Beige


coat Asos / jeans H&M / bag Zara / shoes Stradivarius / shirt H&M
Pierwszy post w którym zdjęcia outfitu były zrobione celowo, żeby dokładnie pokazać wszystko. A dlatego, że chciałam wam pokazać moje ulubione ostatnimi czasy rzeczy jak np. płaszcz który mam już od dawna, a doceniłam go dopiero teraz. Niby trencz, ale jego krój jest zupełnie inny. Wygodny, przewiewny i dodający strojowi charakteru. Torba z Zary w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Duża, wygodna, lekka i nie droga! Dodatkowo dla mnie plusem było to, że nie była czarna! Mam na razie dosyć czarnych toreb i butów. No i zakupione wczoraj sandałki ze Stradivariusa. Jak nigdy nie wchodzę do tego sklepu to tym razem skusiła mnie mama i było warto! Jak dla mnie przypominają te z Zary na cienkich paskach, a są dużo wygodniejsze, w kolorze jaki chciałam i w cenie też zauważycie pozytywną różnicę. Outfit wygodny ale kobiecy, taki jak lubię. Dzisiaj także pokażę wam nowy D.I.Y. jednak bardziej zimowy niż na obecną pogodę.


First post when I took outfit photos in purpose to show you few of my favourite things recently. Coat which I bought a long time ago, but I appreciated it just now. As if a classic trench, but much different. Comfortable, airy and different from others. Zara bag which I fall in love with instantly! Big, light & cheap! What is more I was delighted that its not black! I'm soo fed up with black bags & shoes. Finally, bought yesterday sandals from Stradivarius. As I never enter this shop, this time my mum tempted me and it was worth it ! For me those sandals remind of those from Zara, but they are much more comfortable and much cheaper as well. Whole outfit is comfortable (I think I used this word too much already) but female, just as I like.
Later today I will also show you a new D.I.Y., but more adequate for winter than for current weather.

11 comments:

daggistr said...

płaszcz jest genialny coś na pograniczu płaszcza i parki , bardzo mi się podoba ! świetna torba <3 rewelacyjny look !


pozdrawiam

Daggi

motive-and-reason said...

torebka naprawdę świetna :)

Michelle said...

dziękuję bardzo za miłe słowo i zapraszam częściej :)

rubinek said...

świetna stylizacja! najbardziej podobają mi się buty <3

Pa Agata said...

cześć, mam pytanie trochę z innej beczki niż ten post, a mianowicie odnośnie waszego DIY - zainspirowałyście mnie tymi sztucznymi kwiatami, a że moja babcia ma ich pełno postanowiłam przyozdobić nimi ramki do zdjęć, ale mam problem... super glue nie działa... jakaś propozycja kleju ? :)

madame-chocolate said...

ja robiłam coś podobnego do tego DIY dziewczyn i używałam kropelki, wszystko się trzyma elegancko ;)


piękne sandałki !

URBAN BEINGS said...

tak się składa, że obklejałam ramki ostatnio i świetnie spisał się gorący klej z pistoletu. Są wkłady do nich, bardzo gęsty i szybko zastyga. Kleiłam nim własnie kwiaty do ramek, butów, wianków i jak narazie trzyma się super !

Eline said...

wonderful photos!

Kasia said...

piękne klasyki :) love it! x

goseberry said...

Widać że uwielbiasz kolory i charakterystyczne wzory
Mam nadzieje że wejdziesz , prawdopodobnie cos wpadnie ci w oko
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7052576

Adrienne said...

świetną koszulę masz,ach!:)